Львівський ІТ Кластер запускає нові навчальні програми

Львівський ІТ Кластер готує до запуску нові інноваційні навчальні програми, на які можна вступити вже з вересня цього року. Окрім п’яти вже діючих інноваційних програм навчання, які Кластер спільно з ІТ компаніями запустили раніше, з’являться ще три нові.

Львівський ІТ Кластер продовжує модернізацію української технічної освіти. Дві інноваційні програми навчання запустять цього року у Львівській Політехніці – Робототехніка/Robotics та Business Analytics & Data Science. А програму Кібербезпека/CyberSecurity – у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Усі навчальні програми розробляли спільно з фахівцями львівських ІТ компаній.

“Наша мета – якісна освіта, а якість можна отримати лише при тісній співпраці всіх зацікавлених сторін. Саме тому ми почали розробляти нові програми у НУЛП, згодом у ЛНУ, а тепер і в ЛДУБЖД. – Розповідає Зеновій Верес, директор освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, Solution Architect в компанії SoftServe, викладач Львівської Політехнки. Особливо приємно, що ініціатива стосовно створення програм належала саме університетам, вони самі звернулися до Кластеру. Після успішного запуску наших перших програм, університети проявляють зацікавлення і це є показником того, що вони також готові до якісних змін в освіті”.

Програма Кібербезпека/CyberSecurity@LNULS стартує у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності на Кафедрі управління інформаційною безпекою. «На цей час кафедрою проводиться підготовка фахівців за спеціальністю «Кібербезпека» спеціалізацією «Управління інформаційною безпекою» для приватних структур та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Найбільшою проблемою підготовки є майже відсутність зв’язку між практичною та теоретичною підготовкою студентів в університеті і реальними потребами ІТ компаній та інших підприємств у підготованих фахівцях з кібербезпеки. Зокрема, зараз на кафедрі викладається ряд дисциплін економічного та технічного спрямування, які майже не пов’язані з кібербезпекою. Тому постало завдання розробки нової навчальної програми” – коментує професор, кандидат технічних наук, завідувач кафедри управління інформаційною безпекою ЛДУ БЖД, Володимир Самотий.

Вже в березні та квітні Львівський ІТ Кластер проведе дні відкритих дверей усіх інноваційних навчальних програм, де можна буде ознайомитися детальніше з умовами вступу на програми, особливостями навчання та запитати про все, що вас цікавить.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру.

Related Posts

Leave a Reply