Як проходить вступна кампанія на програмі “Кібербезпека”?

В даній статті представлено кількість заяв, яку подали абітурієнти на інноваційну програму “Кібербезпека” протягом усієї вступної кампанії.

Вступна кампанія у ЗВО розпочалась 12 липня. Абітурієнти могли подавати заяви на навчання протягом двох тижнів, до 26 липня включно.

В перший день вступної кампанії подано 9 заяв на навчальну програму “Кібербезпека”.

18 липня, посеред вступної кампанії, уже подано 63 заяви. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 151,6.

Загальні результати подачі заяв на програму “Кібербезпека”: подано 113 заяв,тобто кожна чотирнадцята заява від абітурієнтів була подана на програму Кластеру. Навчатись на даній програмі максимально зможуть 40 абітурієнтів на контрактній основі. Середній конкурсний бал абітурієнтів становить 153.6.

Загалом на усі навчальні програми Кластеру подано 7129 заяв. Тобто майже кожна сота заява від загальної кількості усіх поданих заяв у ЗВО України (близько 1% від усіх заяв) та кожна тринадцята заява, які подані у ЗВО Львівщини (7,4% від заяв) були подані на інноваційні програми Кластеру.

Кількість заяв абітурієнтів у конкурсному відборі визначена згідно веб-сайту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) за посиланням.

За матеріалами Львівського ІТ Кластеру (статтястаттястаття).

Related Posts

Leave a Reply