Про програму

Готуємо найкращих інженерів

з кібербезпеки 

Про програму

В результаті співпраці між кафедрою управління інформаційною безпекою Львівського державного університету безпеки життєдіяльності і Львівським ІТ Кластером розроблено нову навчальну програму підготовки фахівців освітнього рівня бакалавр за спеціальністю «Кібербезпека».

Згідно з цією програмою кафедра буде готувати фахівців, спеціальністю яких буде інженер з кібербезпеки (SecOps). Перелік предметів, які будуть вивчатись можна переглянути за посиланням.

Починаючи з другого курсу студенти спеціальності «Кібербезпека» будуть проходити навчальну практику на ІТ-компаніях, кращі з яких зможуть отримати в майбутньому роботу на цих компаніях.

Унікальність програми

На цей час кафедрою проводиться підготовка фахівців за спеціальністю «Кібербезпека» спеціалізацією «Управління інформаційною безпекою» для приватних структур та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Найбільшою проблемою підготовки є майже відсутність зв’язку між практичною та теоретичною підготовкою студентів в університеті і реальними потребами ІТ-компаній та інших підприємств у підготованих фахівцях з кібербезпеки. Зокрема, зараз на кафедрі викладається ряд дисциплін економічного та технічного спрямування, які майже не пов’язані з кібербезпекою. Тому постало завдання розробки нової навчальної програми. Навчальна програма розроблена вперше за рахунок співпраці між кафедрою управління інформаційною безпекою ЛДУБЖД, компанією SoftServe та Львівським ІТ Кластером.

Мета програми

Навчальна програма підготовки інженера з кібербезпеки передбачає якісну підготовку фахівця, який зможе працювати в ІТ-компаніях та інших підприємствах на посадах, пов’язаних із захистом інформації в комп’ютерних мережах та інформаційною безпекою. Інженер з кібербезпеки знає основні положення захисту інформації, має теоретичні та практичні навики в побудові захищених комп’ютерних мереж, вміє проводити тестування на проникнення в комп’ютерні мережі та аналізувати їх захищеність від шкідливих впливів.